۱- کلیه کتابهای ارائه شده در این سایت با نام نشر علوم و فنون دارای مجوز نشر از وزارت ارشاد ااسلامی بوده و مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی می باشند. تمامی کتب ارائه شده توسط سایت پس از انجام مراتب سفارش و اتمام مراحل پرداخت پیگیری می شوند.
۲- کلیه کتاب ها بصورت نو عرضه می گردد و سایت کتاب دست دوم توزیع نمی کند.
۳- همه کتاب های فعال روی سایت لزوما موجود نمی باشد و ممکن است پس از ثبت سفارش و پیگیری، کتاب چاپ تمام بوده و یا افزایش قیمت داشته باشد.
نکته: سایت قیمت کتابها را روی سایت آپدیت میکند و کتابهای چاپ تمام را نیز تا موعد چاپ مجدد غیرفعال می نماید، اما بدلیل تعداد زیاد عناوین کتابهای موجود در بازار امکان بروز نبودن اطلاعات کتاب روی سایت وجود دارد.
۴- تمامی سفارشات از فردای روز ثبت سفارش اقدام می گردد و ظرف مدت ۱ تا ۲ روز کاری تهیه و سپس بسته به نحوه ارسال انتخاب شده از سوی مشتری فرستاده می شود. در صورتی که برای تهیه کتاب عجله دارید می توانید با تلفن های ما تماس بگیرید و با کارشناسان مجرب سایت مشاوره نمایید.
۵- خدمات پس از فروش درج شده روی محصولات (لوح فشرده، کتاب و…) بر عهده این سایت بوده و هر گونه خرابی یا مغایرت را جوابگو خواهیم بود.
۶- مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می باشد زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن سایت می تواند کد رهگیری پست را در اختیار مشتریان قرار دهد.
۷- قیمت های درج شده در سایت معتبر بوده و همان مبلغ بعد از کسر تخفیف محاسبه خواهد شد.درصورت تغییر در قیمتها ،بلافاصله قیمت کتابها در سایت به روز خواهد شد.
۸- اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و…) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر سایت می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.
۹- کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.